fbpx

Socialiniai tinklai suteikia galimybę greitai pasiekti plačią ir tikslinę auditoriją.

Naudojimasis socialiniais tinklais yra tapęs daugelio žmonių neatsiejama kasdienybės dalimi. Didelis socialinių tinklų populiarumas sukūrė puikią galimybę verslams panaudoti juos marketingo tikslams. Socialiniai tinklai leidžia palaikyti glaudžią, kasdienę komunikaciją su vartotojais ir taip tarsi būti ,,arčiau“ jų. Ir ji nėra vien tik vienpusė, kadangi vartotojai turi galimybę suteikti grįžtamąjį ryšį.

Jie padeda formuoti įmonės įvaizdį, gerinti jos žinomumą per reputaciją. Beje, verslo aktyvus dalyvavimas socialiniuose tinkluose prisideda ir prie geresnių internetinės svetainės pozicijų Google paieškoje. Pasak tyrimų bendrovės ,,Gemius Baltic“ atlikto tyrimo, 2018 metais Lietuvoje populiariausi buvo Facebook, Google+, Youtube ir Instagram socialiniai tinklai.

Norint, kad socialinių tinklų marketingas būtų efektyvus, reikalinga apgalvota ir veiksminga strategija.  Mūsų komanda yra pasiruošusi suteikti Jums profesionalias paslaugas šioje srityje! Paruošime Jūsų verslui pritaikyta socialinių tinklų marketingo strategiją, kursime ir talpinsime profesionaliai pateiktą turinį, stebėsime efektyvumo rezultatus ir visuomet stengsimės juos dar labiau pagerinti!

Facebook reklama

Lietuvoje Facebook vis dar niekam nenusileidžia ir yra populiariausias socialinis tinklas. Jis suteikia verslui puikią galimybę ne tik talpinti įvairų turinį ir komunikuoti su vartotojais, bet ir įsigyti mokamą reklamą. Mokamos Facebook reklamos didžiulis privalumas yra tas, kad galima labai tiksliai išfiltruoti reklamos auditoriją. Tai reiškia jog, Jūsų reklama bus rodoma atrinktiems vartotojams atsižvelgiant į jų lytį, amžių, gyvenamąją vietą, pomėgius bei kitus faktorius. Tokiu būdu pasiekti tikslinę auditoriją tampa ypač lengva!

Facebook reklama
Facebook reklama

Facebook reklama gali būti dviejų tipų: reklama naujienų sraute arba šoninė reklama. Reklama naujienų sraute yra ypač dėkinga tuo, kad ji pakankamai natūraliai įsilieja į bendrą vartotojų naujienų srautą ir taip lengviau patraukia jų dėmesį. Šoninė Facebook reklama rodoma dešinėje puslapio pusėje ir leidžia patalpinti nedidelį reklaminį paveiksliuką bei trumpą tekstuką po juo. Kuriant reklaminę kampaniją, galima pasirinkti, kiek laiko reklama bus patalpina, ir kokį vartotojų kiekį ji pasieks, atsižvelgiant į Jūsų paskirtą biudžetą.

Kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime Jūsų Facebook reklaminių kampanijų planavimu! Padėsime nustatyti tikslinę auditoriją, sukursime efektyvias reklamines kampanijas, atsižvelgiant į Jūsų tikslus, stebėsime ir analizuosime rezultatus ir pagal juos atliksime patobulinimus. Mes įsigiliname į kiekvieno kliento verslo sritį ir pritaikome jiems labiausiai tinkamus sprendimus, siekdami geriausių rezultatų!

Facebook reklama