fbpx

Elektroninė parduotuvė – svarbiausias šiuolaikinis įrankis

Apsipirkinėjimas internetu su kiekvienais metais Lietuvoje darosi vis populiaresnis. Internetinė prekyba išties yra puiki alternatyva fizinei prekybai ir suteikia daug privalumų tiek pirkėjui, tiek pardavėjui. Pirkėjas gali apsipirkti bet kuriuo paros metu neišėjęs iš namų, lengvai rasti prekes bei rinktis iš didesnės pasiūlos. Pardavėjui prireikia mažiau investicijų atsidarant el. parduotuvę nei pradedant užsiimti tradicine prekyba. Nereikia rūpintis brangia patalpų nuoma bei aptarnaujančio personalo įdarbinimu, o prekyba vyksta 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Taip pat atsiranda galimybė pasiekti daug daugiau potencialių klientų, kurie yra iš kitų miestų arba pradėti pardavinėti prekes net tarptautiniu mastu. Tad jeigu Jus domina internetinės parduotuvės kūrimas, atsidūrėte ten, kur reikia!

el.parduotuviu kurimas

Mūsų profesionali komanda yra pasiruošusi sukurti Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią el. parduotuvę. Internetinių parduotuvių kūrimas yra atsakingas procesas ir į jį reikia žiūrėti rimtai. Prastai funkcionuojanti, vartotojui nepatogi el. parduotuvė gali verslui pridaryti daugiau žalos negu naudos. Labai svarbi internetinės parduotuvės struktūra, vartotojui aiškus kategorijų medis, lengvai randamos prekės ir paprastas apsipirkimo mechanizmas. Pirkėjams patinka, kai apsipirkimas įvyksta greitai ir paprastai. Jei jie turės blaškytis po visus puslapius nerasdami norimos prekės arba jiems teks užpildyti ilgas ir sudėtingas užsakymo formas, tai didelis šansas, kad jie sustabdys pirkimą ir nueis apsipirkti pas konkurentus. Norime padėti Jūsų verslui klestėti, tad stengiamės kurti tokias elektronines parduotuves, į kurias pirkėjai bus nusiteikę sugrįžti!

Kodėl verta rinktis Jmedia?

  • Sukursime Jums funkcionalią, 24 valandas per parą veikiančią internetinę parduotuvę.
  • Paruošime modernų, Jūsų verslo tematiką atitinkantį WEB dizainą.
  • Sukursime patogią ir vartotojui draugišką parduotuvę.
  • Jūsų klientai galės pas Jus lengvai apsipirkti naudodami mobiliuosius įrenginius.
  • Teikiame visas SEO paslaugas, kad potencialūs klientai lenvgvai rastų Jus naudodamiesi Google paieška.
  • Mums galėsite patikėti ir internetinės parduotuvės priežiūrą (prekių įkėlimas, turinio atnaujimas, sistemų atnaujimas ir t.t.).
  • Savo klientams taikome konkurencingas kainas.
  • Parduotuvės kūrimas vyksta palaikant komunikaciją su klientu ir atsižvelgiant į visus jo pageidavimus!
Mūsų

Darbai

RupinkisSavimi.lt
RupinkisSavimi.lt
RibesAlibi.lt
RibesAlibi.lt
KaunoAlus.lt
KaunoAlus.lt
cilas.lt
Cilas.lt
Ratida.lt
Ratida.lt
AllBids.lt
AllBids.lt
AquaCleanPro.lt
AquaCleanPro.lt
BidCleaner.com
BidCleaner.com
Buiteka.lt
Buiteka.lt
CommerciumOrbis.lt
CommerciumOrbis.lt