fbpx
Google Ads Reklama

Google neabejotinai yra pati populiariausia paieškos sistema ir net 98% interneto vartotojų Lietuvoje renkasi būtent ją. Google kompanijos sukurta reklamos programa Google Ads yra viena labiausiai verslininkų vertinamų reklamos formų. Google Ads reklama yra ypač naudinga tuo, kad leidžia pasiekti vartotoją, kuris pats ieško to, ką siūlo Jūsų verslas. Potencialus klientas į paieškos laukelį suvedęs raktažodį, susijusį su Jūsų verslu, turės galimybę pamatyti Jūsų reklaminį skelbimą pirmame Google puslapyje. Tai puikus būdas pasiekti tikslinę auditoriją, o už reklamą mokama tik tada, kai vartotojas paspaudžia ant jos ir yra nukreipiamas į Jūsų internetinę svetainę.

Google Ads reklama taip pat yra naudinga tuo, kad pagal suteikiamas ataskaitas galite stebėti jos veiksmingumą. Pastebėjus, jog tam tikri raktažodžiai nėra efektyvus, juos lengvai galima pakeisti kitais ir taip užtikrinti kuo veiksmingesnę reklaminę kampaniją. Taip pat Jūs patys galite valdyti biudžetą skirtą Google Ads reklamai. Pavyzdžiui, Jūs galite susiplanuoti, kokį savaitės biudžetą norite skirti reklamai, ir kai jis bus pasiektas Google automatiškai sustabdys skelbimo rodymą. Taip apsaugosite savo reklamai skirtas lėšas ir tiksliai žinosite, kur jos yra išleidžiamos.

Google Ads Reklama
Google Ads Reklama

Tam, kad Google Ads reklama būtų kuo efektyvesnė svarbu tinkamai paruošti reklaminę kampaniją. Jmedia komanda gali Jums padėti tai padaryti! Išanalizuosime ir parinksime, kurie raktažodžiai, nusakantys Jūsų verslą, yra naudingiausi. Paruošime tinkamus reklaminius tekstus. Sukursime reklaminės kampanijos strategiją, pradėsime ją vykdyti ir nuolat stebėsime jos efektyvumą. Pateiksime ataskaitas apie gaunamus rezultatus, ir jei prireiks atliksime kampanijos koregavimus. Taip pat administruojame jau esamas reklamines kampanijas ir padedame padidinti jų efektyvumą. Patikėkite mums šiuos darbus, ir mes pasirūpinsime, kad klientai Jus lengvai rastų!