fbpx

Nusprendėte, kad Jums reikia reprezentacinės internetinės svetainės?

Pasirinkote teisingą sprendimą, nes šiais laikais, kad ir kokį verslą beturėtumėte, jis turi būti matomas internete. Dabar internetas tapo pagrindiniu informacijos šaltiniu, tad potencialus klientas norėdamas pasidomėti Jūsų veikla, veikiausiai čia ir ieškos informacijos. Jau nekalbant apie tai, kiek potencialų klientų, kurie apie Jūsų įmonę galbūt net nėra girdėję, turės galimybę atrasti ją!

Internetinių svetainių kūrimas

Užėjęs į įmonės internetinę svetainę, naujas lankytojas susidaro pirmąjį įspūdį apie pačią įmonę, tad labai svarbu padaryti viską, kad tas įspūdis būtų kuo geresnis. O čia padėti esame pasiruošę MES! Internetinių svetainių kūrimas tai procesas, reikalaujantis ne tik programavimo įgūdžių, tačiau ir WEB dizaino išmanymo, vartotojų elgsenos supratimo bei kitų specifinių žinių. Įėjus į interneto svetainę, akį turi patraukti šiuolaikiškas ir estetiškas dizainas, o visa svetainės struktūra privalo būti draugiška vartotojui. Jei tinklalapis šių dalykų neturi, tai labai didelė tikimybė, kad lankytojas gan greitai iš jo išeis ir čia daugiau nebenorės sugrįžti. O kur dar daugybė įvairių kitų detalių, užtikrinančių, kad apsilankymas puslapyje vartotojui suteiktų ne susierzinimą, o geras emocijas ir būtų naudingas. Mes suprantame, koks svarbus kiekvienas puslapio kūrimo žingsnis, ir dirbame iš peties, kad jis iš tikrųjų teiktų naudą Jūsų įmonei!

Mūsų komandos interneto svetainių kūrimas neapsiriboja vien reprezentaciniais verslo puslapiais. Esame pasiruošę sukurti ir svetaines skirtas privatiems asmenims, blogus, skelbimų puslapius bei internetines parduotuves. Įvairių tinklapių kūrimas mums yra darbas teikiantis malonumą, ir mes nuoširdžiai stengiamės bei norime, kad mūsų klientų vizijos būtų kuo geriau įgyvendintos!

Kodėl verta rinktis

Jmedia?

  • Profesionali ir savo darbą išmanati mūsų komanda pasirūpins kokybišku internetinės svetainės kūrimu nuo A iki Z.
  • Sukursime unikalų ir modernų WEB dizainą, kuris sietųsi su Jūsų verslu/svetainės tematika.
  • Internetinės svetainės dizainas bus pilnai pritaikytas mobiliesiems įrenginiams.
  • Internetinių svetainių kūrimas, pasitelkiant naujausias WEB technologijas.
  • Pasirūpinsime svetainės funkcionalumu bei vartotojui aiškia struktūra.
  • Tam, kad internetinis puslapis Google paieškos rezultatuose būtų reitinguojamas kuo aukščiau, esame pasiruošę suteikti visas SEO paslaugas.
  • Pasirūpinsime svetainės talpinimu, domeno registravimu bei el. pašto sukūrimu.
  • Mums galėsite patikėti ir internetinės svetainės priežiūrą.
  • Savo klientams taikome konkurencingas kainas.
  • Atsižvelgsime į visus Jūsų pageidavimus bei poreikius, kad rezultatas atitiktų Jūsų lūkesčius ir dar daugiau!
Mūsų

Darbai

KaunoAlus.lt
KaunoAlus.lt
cilas.lt
Cilas.lt
Ratida.lt
Ratida.lt
AllBids.lt
AllBids.lt
AquaCleanPro.lt
AquaCleanPro.lt
BidCleaner.com
BidCleaner.com
Buiteka.lt
Buiteka.lt
CommerciumOrbis.lt
CommerciumOrbis.lt
Eko-Bau.eu
Eko-Bau.eu
EkoBausta.eu
EkoBausta.eu